Autosedačky, kočárky a hračky pro Vaše děti

kočárek

Bezpečné autosedačky pro děti
Silnice jsou stále nebezpečnější, a to pro rodiče znamená jediné. Pokud chceme co nejvíce přispět k bezpečnosti našich dětí, musíme jim pořídit kvalitní autosedačky. Společně s kvalitou patří k hlavním kritériím výběru autosedačky hmotnost dítěte. Vždy se ujistěte, zda autosedačka je určena pro váhovou kategorii Vašeho dítěte. Zvláště u malých dětí je mimořádně důležitá opěrka hlavy a zad, která v případě bočního nárazu pomáhá předcházet vážným poraněním.

Nejbezpečnější systém pro přepravu dětí
Nejlepších výsledků v tzv. crash-testech dosahují autosedačky, které mají Isofix-systém. Jedná se o způsob připevnění dětské autosedačky do vozidla, který se skládá ze dvou pevných kotevních úchytů na vozidle a ze dvou odpovídajících úchytů na dětské autosedačce, které zapadají do příslušných kotevních úchytů vozidla. Isofix je jednoznačně nejbezpečnější systém pro přepravu dětí. Náš tip: Autosedačky Römer Duo plus Isofix 2011, které jsou vybaveny bezpečnostním systémem Isofix a Antikipp. V nabídce autosedaček internetového obchodu www.eshopbaby.cz najdete autosedačky pro děti všech váhových kategorií (od narození do 36 kg) od mnoha výrobců (jako je například Bebécar, Babypoint, Chicco, Römer, a další) v několika cenových relacích.   

Kočárky na příjemné procházky
Další nezbytnou součástí výbavičky pro děti jsou kočárky. Takže pokud už máte v nákupním košíku autosedačku, vyberte si z nabídky značkových výrobců také kočárek. Nabídka je opravdu široká a stejně jako v případě autosedaček typově i cenově rozmanitá. Najdete zde hluboké kočárky, golfové kočárky, sportovní kočárky, kočárky pro dvojčata, stačí si jen vybrat, který potřebujete. Náš tip: Pokud si pořídíte praktický set Kočárek S4 + Baby zero + Playmoon Casualplay, který se skládá z krásného designového kočárku (jenž nabízí variantu s hlubokou korbou i sportovní úpravu) a autosedačky Baby Zero, nemusíte pro své novorozeně už nic dalšího shánět. Vybrat si můžete z několika barevných provedení. Nyní jsou všechny k dostání za super cenu. 
   
Hračky pro všechny děti

V internetovém obchodě www.eshopbaby.cz pohodlně nakoupíte kompletní výbavu pro miminko, tedy nejen kvalitní autosedačky a kočárky, ale i dětský nábytek, lehátka, chodítka, dále potřeby pro miminko a hračky pro menší i větší děti, pro holčičky i pro kluky. Důležité je, že zde nikdy nešetříte na kvalitě, ale vždy na ceně. Přesvědčte se sami.

Přejeme Vám příjemný nákup.